Jak leczyć powiększenie migdała u dorosłego?

Od kilku dni mam lekko powiększony lewy migdał z tego co się doczytałam podniebienny, nie boli mnie, jedynie co to w momencie przełykania śliny czuję tak jakby cos mi sie tam przykleilo, po prostu czuje ze sie powiekszyl. Wydaje mi się że nie mam anginy bo nie dostrzegam białego nalotu, co to moze być?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i pogłębienia wywiadu, ponieważ na podstawie podanych przez panią informacji ciężko podpowiedzieć ewentualną przyczynę pani dolegliwości.