Jak leczyć ranki w pochwie w 14. tygodniu ciąży?

Jestem w 14 tygodniu ciąży. Po wewnętrznej stronie pochwy bardzo mnie piecze i mam takie ranki. Clotrimazol nie pomógł. Mój lekarz przepisał mi pimafusin maść i globułki. Po trzech dniach stosowania nie ma poprawy. Jeszcze gorzej bo piecze przy oddawaniu moczu. Co robić? Mogę brać też lactowaginal albo inne leki? Bardzo proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Lactovaginal może Pani brać, sugeruję wykonać też badanie ogólne moczu, może to infekcja układu moczowego. W razie braku poprawy sugeruję ponowna wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam