Jak leczyć skutecznie przeziębienie?

Witam.jestem przeziebiona od kilku dni,lecze sie domowymi sposobami bo karmie piersia.Czulam sie juz lepiej ale wczoraj zauwazylam ze mam zatkane ucho i gdy lekki wiatr powial ucho mnie bolalo a teraz straszny szum w uchu mam ale nie boli(prawe ucho).Co moge zrobic by to minelo?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć