Jak leczyć zaburzenia wzwodu u 46-letniego mężczyzny?

Będąc u urologa wielokrotnie że swoimi problemami, poczułem się jak bym to ja był nie normalny ! A lekarzy podejście było negatywne . Zrobiłem zdjęcia jak mnie proszono w zwodzie i nie tylko . Chciałem pokazać żeby się przyjęli i też chciałem pokazać na sobie . To po badaniu byle jakim powiedzieli że nic nie widzą w przypadku. Zrobiłem badania tak szerokie na tarczycę ,cukrzycę i nie jestem otyły !! Bo ważę 80km .jestem szuply i wysportowany , chodzę na siłownię i biegam ,a nie mam podzca podniecenia , nie podoba mnie ogłoszenie porno.! Co zawsze błyskawicznie mi stawał i miałem chcice na sex . Czy widząc kobietę w pięknym seksapilu . Panie , panie doktorzy , spać jakości proszę o pomoc w wyleczeniu moich dolegliwości . Nie wiem czy sobie nie uszkodziłem penisa ? Bo był okres że sam prubowalas go wyprostować po przez adropenisa i podrobić pompka . Ale też wiem że w związku małżeńskim żona mi powiedziała że mam coraz ciele go ,co wiem że zanikał mi mięsień proncia . To że mam 46 L to nie świadczy że już nie mogę uprawiać sexu. : Nie czuję się na tyle lat fizycznie i psychicznie .jeżdżę jako kierowca. I na siedząca mi staje momentalnie . Jak wstanie to jest flak. Błyskawicznie . Czasami się podniesie , ale tylko jedno proncia jest większe a więzadło z lewej strony mnie ciągnie jak by chciał wyjść dalej . Czy znajdzie się lekarz z powołania i ukieruje mnie do diagnozy .moich problemów dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest konsultacja neurologa i Ew określenie czy problem nie jest w kwestii ucisku nerwów co owocuje takimi objawami