Jak leczyć zaburzenia wzwodu i erekcji u 46-letniego mężczyzny?

Witam panstwa - lekarzy. tałem panstwa odpowiedzi na zadane pytania braku erekcji , zwodu uczynniania zwodu oraz trudnością wytrysku i jego odnoszenia bólu . Ma 46L Od 4 lat mam problemy ze zwodem , erekcja i bulem penisa-proncia w zwodzie i w stanie spoczynku: co nie ukrywam rostaznie z było żona: co przezyłem rozstanie po 20L . Skrzywienie prącia i zanik procie : co skutkuje moim dyskomfortem i wstydem jego grubością , jak i wielkością w stanie spoczynku, jak w zwodzioe : na dokładkę doszło do zaniku i osłabienie erekcji-zwodu i uczynnianie zwodu będąc spragniony sexu i jego pragnienia z kobieta-partnerka gdzie nie stanołem na za wysokości zadania podczas sexu i stosunku. Poniewaz raz stanoł i podczas zbliżenia do pochwy opadł i doszło do wytrysku. podczas zbliżenia do pochwy: oralnego nie miałem- nie uczuwam czucia- bodźca , podniecenia " co nigdy mi sie nie zdażyło w swoim zyciu 46L. jestem zdrowy , nie mam cukrzycy, tarczycy miażdżycy i nie jestem otyły . jedynie zdiagnozowano u mnie zaburzenia cholesteloru , jak trójglicerydy podyszone , ale zostało unormowane do stanu odpowiadającego cholesterol, za wysoki i dobry za niski posiadam chlestelor, jak testosteron o ponad 50/ponizej nbormy: ostatnio zrobionego badania od AdoZ. w dalszym ciągu nie mam zwodu i erekcji i szybko mi opada . poznałem partnerkę i nie wyszło nam 2 razy. Ona juz ma obawy i daje mi do zrozumienia ze nie spełniam jej wymagań ? czyli mi nie staje !! a ona ma podejrzenia potencja : Lecz z rana mi staje , aż mnie boli !! podczas dnia zadziej stale , ale staje" tylko lewa strona i się łanie w lewo ze mnie boli !! byłem u urologów i znaleźli mi dość znaczny żylak i zrost gruczołowy na lewym jadrze: w penisie odczówam zrosty i zanik mięśnia prącia , jak zrost i guzy na miedzy pruciami i w żołędziu, nie mogę sie wysikać i potocznie mówiąc spuścić " tak ból odczuwam" Będąc kolejny raz u specjalisty - innego powiedział ze nic nie widzi i badanie odbyło sie tak obrzydzająca do pacjenta . porobiłem zdjęcia w rożnych pozycjach penisa i nic to nie interesowało lekarza ... Bolą mnie zarówno jądra , co jedno jądro jest za nisko . Też jak mi stanie to zauważyłem wiotczenie żołędzia , co zawsze miałem dużego i twardego co mnie bardzo utrzymywało w podnieceniu . Proszę o pomoc z moimi dolegliwościami ze erekcja, zwodem , utrzymaniem zwodu , bólem penisa - prącia i oddawaniem moczu jak wytryskiem i trudnościami jego wydalania . Prosze o pomoc jawna a nie " prosze iść do lekarza "" jestem w kwicie wieku . Waże 80 kg. jestem wysoki facetem .

Ma Pan dość dużo dolegliwości, był pan u urologa i nic? Dziwne. Jeśli chodzi o jądra to naturalnie jedno, zwykle lewe jest niżej położone. Jeśli ma Pan normalny wzwód prącia np w nocy, a kłopoty zaczynają się w czasie stosunku to z dużym prawdopodobieństwem można myśleć o psychogennym podłożu schorzenia. Najczęstszym lekiem stosowanym w takiej sytuacji jest Sildenafil. Stosuje się go 1 tabl 100 mg na godzinę przed stosunkiem. Lek działa 8 godzin. Efekt występuję tylko w czasie podniecenia seksualnego. Lek jest dostępny na receptę, która może wystawić lekarz rodzinny. W dawce 25 mg ta sama substancja jest dostępna bez recepty. Są też inne leki ale mają ten sam mechanizm działania i działają dłużej. Są droższe i też tylko na receptę.