Jak mam dalej stosować lek Slinda?

Jestem kobietą karmiącą. Zaczęłam kolejne opakowanie tabletek Slinda. Wzięłam pierwsza tabletkę po czym nie wzięłam 2 tabletek (zapomniałam je zabrać ze sobą na wyjazd). Czy mam wziąć jednego dnia 3 tabletki i kontynuować branie tabletek normalnie, czy jak to zrobić

Przyjąć 2 i przez 7 dni korzystać z mechanicznej metody antykoncepcji, (czyli postępować zgodnie z instrukcją w dołączonej ulotce).