Jak mam postępować w przypadku anoreksji?

Waga 39.4 kg 157 cm Mam anoreksję i schudłam w ponad miesiąc 9 kg około. To już 3 nawrót. Doszłam do tej wagi praktycznie nie jedząc nic, jedynie raz w tygodniu spożywałam 1 posiłek. Moja waga teraz sie zatrzymała i od tygodnia nie chce zejść w dół tylko mam wahania do 1 kg w kółko.. rozwaliłam sobie metabolizm totalnie.. boje się że jak zacznę jesc to dostanę efektu jo-jo.. jak tego uniknąć? Kilka miesięcy temu udało mi sie dojść do wagi 48 kg. Ola, 19 lat

Witam,
Proszę reagować i oddać się w ręce specjalistów.
Z pewnością nie powinna Pani już chudnąć!!! Osoby z zaburzeniami odżywiania a szczególnie z anoreksją zawsze postrzegają siebie w innym świetle - są już bardzo chude a uważają że muszą jeszcze zgubić kilka kilogramów.
Radzę Pani nie czekać ani chwili dłużej i udać się o pomoc. Proszę poszukać w okolicy poradni zajmującej się zaburzeniami odżywiania. Anoreksja pociąga za sobą wiele chorób i wyniszcza organizm!
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk