Jak mam rozumieć swój rezonans magnetyczny głowy?

Witam,proszę o interpretację wyników rezonansu magnetycznego głowy. W kleszczach czołowych po stronie lewej pojedyncze ognisko wysokiego sygnału w obrazach T2 i FLAIR=4,5 mm-niecharakterystyczne. Ponadto nie stwierdza się zmian ogniskowych w obu półkulach mózgu,móżdżku i pniu mózgu.Układ komorowy nieposzerzony,symetryczny.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie objawy ? Czy było badanie neurologiczne ? Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzszze badanie