Jak mogę wyleczyć ten pisk w uchu?

Dzien dobry, moj problem rozpoczal sie w czerwcu 2020 roku gdy podczas strzelania w jednostce wojskowej wypadl mi jeden z ochraniaczy sluchu. Wtedy po kolejnej serii wystrzalu doznalem urazu ucha prawego. Zdiagnozowano w szpitalu zmiany w uchu srodkowym (H83.3 i H91.2). Leczenie przez podanie Dexaven, Magnesio Solfato Monico, Lignocain dozylnie. Nastepnie 15 sprężeń w komorze hiperbarycznej (2,0 ATA). Po tym czasie zauwazalna byla poprawa sluchu jednak nie na tyle, zebym byl sprawny w 100%. Z ust lekarza prowadzacego uslyszalem, ze jest duze prawdopodobienstwo, ze sluch wroci do przynajmniej 90% sprawnosci z biegiem czasu a pisk ustanie do pol roku. Minelo prawie 10 miesiecy a niestety irytujacy pisk nadal mi towarzyszy. Sluchajac muzyki na sluchawkach niestety ale na prawe ucho dzwiek jest denny, bez zycia i taki obojetny w stosunku do ucha zdrowego. Moje pytanie to czy po tych prawie 10 miesiacach od zdarzenia, jest szansa na jakies dalsze postepowanie, zeby chociaz pozbyc sie tego uporczywego pisku? Przyznam, ze majac dopiero 28 lat to idzie zwariowac z tym efektem przez reszte zycia. Pozdrawiam

To nie uraz ucha środkowego tylko ostry uraz akustyczny ucha wewnętrznego. Zapomnij o muzyce w słuchawkach i w ogóle o głośnej muzyce . Zapomnij o strzelaniu i przebywaniu w jakim kolwiek hałasie bez ochraniaczy na uszy / słuchawki dobrej klasy/ Przyjedź kiedyś, może coś poradzę?