Jak mogę zwrócić uwagę dziewczyny na siebie?

Jak mogę zwrócić uwagę, na to co co chce pokazać, zwrócić uwagę na siebie dziewczyna na edarling, sympati, opis o sobie, ale nie wszystkie dziewczyny opisują siebie, są tylko hobby, pasje albo wogle nic nie mają na profilu. Jak zacząć rozmawiać, czyli pisać do dziewczyn na portalach randkowych edarling, sympati. Jestem osoba normalna, tylko uszkodzenia głowy, podczas rodzenia, czyli uraz okoloporodowe. Zaliczone do niepełnosprawnych. Nie bardzo mi wychodzi poznać dziewczyne na portalach społecznościowych i randkowych jak i poznac ludzi, malorozmowny, lubię słuchać ludzi niż rozmawiać.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt i za zaufanie :)

Zacznę od Pana mocnej strony - od umiejętności słuchania, która jest (szczególnie dzisiaj) cenną umiejętnością :)
W relacji z Dziewczyną, online może Pan podkreślić (uwypuklić) że potrafi Pan (naprawdę) słuchać..., a Dziewczyny uwielbiają być wysłuchane, z uwagą.

Z Pana relacji domniemam, że źródłem opisanych przez Pana symptomów, jest zaniżone poczucie własnej wartości i bardzo pomocna byłaby psychoterapia.
Podstawowym zadaniem psychoterapii byłaby praca rozwojowa nad poprawą u Pana samooceny oraz uczy, w taki sposób radzić sobie
z trudną sytuacją, by nie unikać/nie wycofywać się.

Napisał Pan, że nie potrafi rozmawiać z Ludźmi..., chcę Panu powiedzieć, że komunikacja z Ludźmi - jest umiejętnością której uczymy się przez całe życie i proszę być dla siebie wyrozumiałym, nie wymagać od siebie od razu (za) dużo...

Myślę, że praca rozwojowa, pod okiem Psychologa (w ramach NFZ-tu lub prywatnie) pomogłaby Panu w pracy nad poprawą samooceny, co z kolei przełożyłoby się na znaczącą poprawę komunikacji z nowo poznanymi online Dziewczynami.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605