Jak można odzyskać sens życia?

Witam. Zacznę od tego, że w dzieciństwie zdiagnozowano u mnie mutyzm wybiorczy. Skierowano mnie do Poradni Psychologiczno - pedagogicznej. Bylem w niej leczony przez kilka lat, chociaż to leczenie nie było prowadzone efektywnie. Dzisiaj mam 25 lat. Nam ogromnny problem z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Drugi mój największy problem jest taki, że nie potrafię zmienić swojej pracy która wogole nie przynosi mi satysfakcji. W firmie pracuje od 4lat i doszedłem do takiego momentu w życiu, mam takie przeświadczenie, że w żadnej innej sobie nie poradzę, chociaż mam marzenia, ci do wymarzonej pracy. Chyba mam depresje od około pol roku, bo ten stan i przekonanie ciągle się pogłębia, nie widzę dla siebie żadnych perspektyw. Wiem jak miałoby wyglądać moje życie, ale nie nam siły go zmienić. Pewnym utrudnieniem w tej sytuacji jest moja mama ktora po śmierci ojca zrobiła sobie ze mnie jego zastępcę! To jest chora miłość od której nie mogę się uwolnić. W tej chwili jestem jak w matni, tracę sens życia, bic mnie nie cieszy, praktycznie przez całe dnie di nikogo się nie odzywam! Pomóżcie!

Witam,
wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne dla Pana, ze specjalistą łatwiej będzie sobie poradzić z aktualną sytuacją.
Pozdrawiam serdecznie