Jak można zlikwidować mleko z piersi po lekach?

Mam 23 lata i jestem kobietą, która ma problem z piesiami. W 2005 roku lekarz przepisał mi lek, po którym nastąpił u mnie mlekotok. Lek został odstawiony. Ale mlekotok jest do tej pory, do 2010 roku! Robiłam kilka razy badania krwi na poziom prolaktyny, który był w normie. Proszę mi pomóc, gdzie mam się z tym udać i szybko mi odpisać na mój list. Czekam.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyciek z brodawek sutkowych jest objawem alarmującym. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub ginekologa - w razie potrzeby lekarze Ci rozpoczną kurację lub pokierują Panią do odpowiedniego ośrodka. Istnieją leki, które mogą zahamować mlekotok, ale najpierw  trzeba wykluczyć inne rzeczy - np. wypływ chłonki.

Pozdrawiam!