Jak nawiązać relację z kochankiem?

Mam 20 lat a chłopak z którym się spotykam 24. Jestem po ciężkim związku i nie chciałam się wiazac lecz brakowało mi seksu i weszłam w taki układ. Od początku on się mnie pytał czy napewno nic poza seksem zapewniałam go,że nie chce chłopaka i tylko seks. Nawet nie wiem czy on chciał coś więcej bo go już o to nie zapytałam:) i ogólnie to wszystko było dobrze był dla mnie miły ,prawil mi komplementy,zawsze mieliśmy jakoś tam kontakt ale teraz po ostatnim razie on stał się jak nie on. Nie odezwał się do mnie po seksie,ja pierwsza napisałam po dwóch dniach ale rozmowa nie trwała długo bo nie odpisał mi na kolejną wiadomosc. Wczoraj dopiero odpowiedział mi na jedno zdjęcie i ja mu odpisałam i znowu nie odpisał,więc ja jakoś żeby nawiązać temat zapytałam go czy mu się nie podobało czy co się stało bo się nie odezwał. A on ,że się podobało

Dzień dobry Pani,

Mam od Pani zbyt mało danych...

Z Pani relacji domniemam, że Chłopak zaangażował się uczuciowo,
od początku była transparentność (tylko! seks) Waszych spotkań?
Ważne jest Co i Jak Pani poczuła w tej relacji.

Wskazana byłaby szczera i otwarta rozmowa "face to face" z Chłopakiem, byście razem i na nowo określili Waszą znajomość?

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com