Jak radzić sobie w relacji z partnerem?

Witam , Jestem z chłopakiem ponad rok Widzimy się tylko na weekendy bo mieszkamy daleko od siebie . Na początku było wszysztko dobrze ale tera zamieszkał w takim mieszkaniu z paroma osobami i jest tam jedna para i on tam do nich cały czas chodzi i z tą dziewczyną rozmawia cały czas nawet przy mnie jak tam byłam, problem w tym ze tak zawsze mówi do mnie misiek mnie przytula ale jak ona jest to po imieniu do mnie się zwraca i wogule się do mnie nie zbliża , wcześniej chodziliśmy za rękę tera to nic . I cały czas mnie okłamuje on wcześniej marihuanę palił i ja mu tego zabraniam i się dowiedziałam ze potajemnie palił była mocna awantura . Poza tym ze cały czas mnie okłamuje wogule prawdę nie mówi patrzy mi w oczy i dalej kłamie i nawet mam dowody i się próbuje wymigać , znika sobie na 2 godziny i potem kłamie to jescxze zobaczyłam ze ogląda pornosy i najpierw uparł się ze nie ogląda ale później on powiedział ze każdy facet to ogląda i co w tym złego , ja niewiem mnie to zraniło ja mu już nie potrafię zaufać rani mnie mówi ze tamta dziewczyna jest w porządku cały czas o niej coś . Tera go nawet nie obchodzi gdzie ja wychodzę co ja robie a wcześniej to chciał wiedzieć .

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że relacja między Państwem stała się "relacją dla relacji, bez relacji" uległa zdystansowaniu, również poprzez dużą odległość i słusznie, że wzięła Pani "pod lupę" Waszą relację (domniemam) rozważając, co dalej?

Co może Pani zrobić?
Myślę, że zatrzymać się i zastanowić się:
1. Jak się Pani czuje w tej relacji?
2. Czy ta znajomość daje Pani poczucie spełnienia?
3. Czy to jest model związku, który chciałaby Pani dla siebie?
4. Jakie są realne szanse na zbudowanie spełnionej więzi partnerskiej?
5. Dlaczego jest Pani w tej relacji i co ona Pani daje?

Szczera odpowiedź sobie samej na te pytania, może być dla Pani trudna, jednak pozwoliłaby w przyjrzeniu się relacji z dystansu, w oparciu o ważne elementy.
Podjęcie decyzji bedzie Pani indywidualnym wyborem.

Jeśli podjęłaby Pani decyzję o zakończeniu relacji, istotne byłoby dla Pani wsparcie Osób bliskich, jak również wsparcie Psychologa.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującej relacji!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605