Jak odczytać takie badania hormonalne?

Dzień dobry. Chciałabym poprosić o interpretacje wyników. Badanie wykonane w 4 dniu cyklu. Glukoza 84 Ferrytyna 8,7 LH 6,8 FSH 3,99 Estradiol 73,0 Prolaktyna 16,91 Testosteron 1,78 DHEA-s 123,6 Insulina 4 Przy interpretacji zostalo zapisane „uwaga zmiana wartosci ref. Od 09.01.2019 w niektórych rowniez dopisane jest „zmina jednostki”

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie podała Pani jednostek ani norm dla danego laboratorium [w każdym są inne]. Pozdrawiam.