Jak odpowiednio się odżywiać w wieku 28 lat?

Witam. mam 28 lat i ważę 56-55 kg i kształt gruszki,ale chciałabym jeszcze trochę schudnąć chociaż wiem że niedługo mogę mieć nie dowagę przy 172 wzrostu.Jem zdrowe jedzenie tylko przez niejedzenie ryb i mięsa zaczęły mi włosy wypadać..zazwyczaj zdążę zjeść tylko 2-3 posiłki...nie byłam jeszcze u dietetyka więc nie wiem jak się odżywiać za bardzo(przez co mi te włosy wypadają i kości pykają jak się ruszam)więc się martwię czy mi czegoś nie brakuje w organiźmie...pozdrawiam

Dzień dobry,

dalsza redukcja masy ciała moze być niebezpieczna dla Pani zdrowia. Możliwe, ze już jest problem, który manifestuje się problemami, o których Pani wspomina. proponuję zmienić podejście i popracowac nad wyglądem sylwetki, nie masą ciała. Będzie Pani lepiej wyglądała jeśli wzrosnie masa mięśniowa. Przy deficytowej diecie prawdopodobnie redukuje Pani również mięśnie i dlatego nie może osiągnąć satysfakcjonującego Panią wyglądu. Proszę zwrócić sie do dietetyka, bo nie tylko nie osiągnie Pani tego do czego zmierza, ale jeszcze doprowadzi się do problemów zdrowotnych. Powodzenia, www.emvit.pl