Jak pokazać osobie, że mi na niej zależy?

witam chciałabym zapytać w jaki sposób pokazać chłopakowi że mi na nim zależy? niby banalne pytanie ale jaka trudna odpowiedź. z góry dziękuje. już obydwoje jesteśmy po 20. dodam że miał dosyć moich głupich fochów o byle co dosłownie. i tego że to on tylko się starał. chciałabym to naprawić dlatego pytam o radę. proszę o konkretne odpowiedzi najlepiej Panów ;)

Dzień dobry.

Nie ma żadnego powodu, by pokazywać chłopakowi, że jest Pani nim zainteresowana. Wystarczy mu o tym powiedzieć.

Pozdrawiam.

Sugeruję, aby zastanowiła się Pani, które Pani zachowania pomagały osiągnąć cel, a które w tym przeszkadzały. I- choć to zabrzmi banalnie, ale może okazać się trudne- stopniowo eliminować te zachowania, co przeszkadzały, zastępując je tymi, które służą. Zgodnie z zasadą: "Jeśli coś nie działa, nie rób tego więcej. RÓB COŚ INNEGO."