Jak pomóc osobie chorej na raka migdałka?

Gdzie znajdę profesjonalnego empatycznego otolaryngologa w Poznaniu który pomoże mojemu mężowi wpo radio i cheioterapii z nadal rosnącym rakiem?????????Ma PEG-a już 3 bo tak jest wycieńczony i prawie zagłodzony ,że oragnizm nie ma sił nawet zagoić ran po PEG-ach i już prawie nie może mówić.Rak migdałka z naciekami na jężyk k,ze szczękościskiem i językiem którym niedługo się udusi.Pomocy

Czemu palicie, czemu tak dużo pijecie, czemu zgłaszacie się tak późno do lekarzy kiedy nowotwór już jest nieoperacyjny? Czemu? Każdy nowotwór wcześnie wykryty jest do wyleczenia w 100 tu procentach. Każda próba leczenia, które Pani wymieniła jest tak zwanym leczeniem paliatywnym czyli próbami chwytania się brzytwy przez tonącego. Naszym obowiązkiem jest walka do końca o życie człowieka. Ewentualna tracheostomia m0że poprawić jakość życia Pani męża przed ...........Przykro mi.