Jak poprawić równość pośladków?

Witam, mój problem polega na tym, że moje pośladki są nierówne. Parę miesięcy temu zaczęłam ćwiczyć pośladki by wyglądały lepiej i ostatnio zauważyłam, że prawy pośladek jest tak jakby oklapnięty. Nigdy wcześniej nie miałam takich pośladkow, były one równe zanim zaczełam cwiczyc. Co moge zrobic by choć troche poprawic wyglad tego jednego posladka?

Witam serdecznie,

Być może ćwicząc silniej pracowała Pani na lewy pośladek i dlatego prawy jest w mniejszym stopniu podniesiony. Proszę teraz zrobić odwrotnie.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk