Jak poprawić wygląd pośladków?

Witam, Mam 169 cm wzrostu i ważę 54 kg, ale mam problem z odstającym brzuszkiem i tzw. oponką. Chciałabym również poprawić wygląd moich płaskich pośladków (powiększyć, podnieść je) oraz ud na których mam cellulit. Chciałbym wiedzieć jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu by pracować nad tymi problematycznymi partiami ciała i przede wszystkim jak je połączyć ponieważ mój wolny czas jest ograniczony. Dziekuję

Witam serdecznie,

Proszę skorzystać z klubu fitness, pomocy trenera który najlepiej ułoży plan treningowy a potem może Pani dane ćwiczenia wykonywać sama w domu.
Jest również wiele filmików z ćwiczeniami dostępnych w internecie np ćwiczenia z Mel B na pośladki czy nogi...
Jeżeli zacznie Pani systematycznie ćwiczyć i prawidłowo się odżywiać oraz pić około 1,5-2l czystej wody mineralnej dziennie cellulit zniknie. Do tego proponuje stosować różnego rodzaju peelingi np z kawy oraz balsamy.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk