Skuteczne ćwiczenia na partie brzucha

Witam! Mam 18 lat 162 cm wzrostu i 63kg. Chciałabym skuteczne cwiczenia na partie brzucha i ud. W krótkim czasie przytyłam około 10kg ,nie mogę patrzeć na mój brzuch, i uda. Mam jeszcze jeden problem. Na moich uda pojawiły się rozstępy . Czy mogę coś z tym zrobić? Bardzo proszę o poradę . Pozdrawiam

Witam,
po pierwsze zdrowa dieta z duża zawartością warzyw, chudego mięsa, białka i wody oraz ćwiczenia wzmacniające brzuch oraz uda ( dostępne w internecie lub przygotowane przez specjalistę - trenera). Jeżeli natomiast rozstępy mają jeszcze różowy kolor to jak najbardziej można je usunąć w gabinecie kosmetycznym.
Beyer-Wygońska

Witam serdecznie,

Najlepszym sposobem na wymodelowanie brzucha oraz ud jest odpowiednio zbilansowana dieta, która stanowi 70% sukcesu w walce o wymarzona sylwetkę oraz ćwiczenia które stanowią 30%. Ułożenie indywidualnej diety, dostosowanej do Pani potrzeb i stylu życia możliwe jest po szczegółowym wywiadzie dietetycznym przeprowadzonym przez specjalistę. Co do ćwiczeń o które Pani pyta to nie znam Pani możliwości ale można skorzystać z pomocy trenera fitness, siłowni lub wyszukać odpowiednie programy treningowe w internecie. Ćwicząc samodzielnie w domu zwraca Pani uwagę na właściwa technikę wykonywanych ćwiczeń, aby nie obciążać stawów oraz odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Osobiście mogę polecić ćwiczenia na brzuch, ABS, nogi Mel B a także zestawy ćwiczeń FitnessBlender, ćwiczenia TiffanyRothe na tzw boczki.

Co do rozstępów to nie ma na nie cudownego środka, ewentualnie zabiegi w gabinecie kosmetycznym typu:
peeling chemiczny. mikrodermabrazja, laser frakcyjny. Musi Pani również bardzo dobrze natłuszczać i nawilżać skórę aby były mniej widoczne. Aby zapobiegać kolejnym rozstępom polecam naprzemienny prysznic ciepłą i chłodną wodą, masaż szczotką z włosia, peeling oraz jak najwięcej ruchu.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację dietetyczną lub zachęcam do kontaktu
tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam