Jak poradzić sobie z tęsknotą za mężem?

Witam,jestem w małżeństwie od 4 lat,planujemy budowę domu,żeby zarobić pieniądze,mąż zrobił prawo jazdy na tiry,ma podjąć prace w ruchu krajowym,po Polsce od poniedziałku do piątku,weekendy w domu.Bardzo się o niego boję czy da rade tam spać w samochodzie,czy go nie okradną, nie zagazują,czy nie pokusi się o zdradę i czy wytrzymam tą rozłąkę i czy to nie popsuje naszego małżeństwa. Jak poradzić sobie z tęsknotą ? Mam córeczkę którą kocham nad życie i chciałabym mieć męża przy sobie.

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem, tak, jak mogę Pani wątpliwości, chciałaby Pani mieć wsparcie Męża na co dzień, niepokoi się Pani o Niego, z drugiej strony tak istotna jest teraz dla Państwa sfera materialna.

Powracając do Pani pytania, myślę że pomocna/wspierająca byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko optymistycznych myśli Pani, Mężowi i Córeczce życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605