Jak postępować w 19-tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 3 ciąży w 19 tc. Lekarz stwierdził szyjke 2.1 cm , zalecił posiew i wizyte za 4 tyg... Czy to nie za długo na taka długośc szyjki ? Dostałam tylko luteine nospe i magnez. Czy powinnam przyspieszyc wizyte ? Leżeć wiecej odpoczywac ?

21 mm nie jest długością nieprawidłową. Nie wiem po co w ogóle te leki. Wystarczy zwykła kontrola za miesiąc, pod warunkiem nie pojawienia się żadnych niepokojących dolegliwości.