Jak powstrzymać rozprzestrzenianie łuszczycy?

Co robic zeby luszczyca sie nie rozprzestrzenila? Czy sa jakies preparaty mogace calkowicie usunac luszczyce? Jestem w dolku poniewaz mam tylko 23 lata a luszczyca wyszla mi na brzuchu,plecach i rękach w postaci pojedynczych plamek...Wyglada to jak ospa,tylko plamki wieksze..Zaczynam myslec ze moje zycie z tym czyms nie ma przyszlosci,bo nie znajde zony, i nie bede mogl korzystac z zycia bo ludzie traktuja tych z luszczyca jak tredowatych..prosze o jakiekolwiek rady jak skutecznie zalatwic lusz.

Choroby nie da się wyleczyć, ale może ona zupełnie ustąpić, czasem samoistnie, a czasem po skutecznym leczeniu wysiewu. Nie bez znaczenia jest stres. Jeśli się Pan bardzo denerwuje, zmian może przybywać i tak w kółko.