Jak prawidłowo powinien być odstawiony Estazolam?

Witam. Jestem bardzo młodą osobą i od ok. 1/1.5 roku stosowałam lek Estazolam. Wiem, że to stanowczo za długo, dlatego starałam się go ograniczać (1mg zamiast 2mg, czasem wcale), aż finalnie odstawiłam go. Po 3/4 dniach od odstawienia mam problemy ze snem, wymiotuję, mam stany depresyjne i szybko bije mi serce. Za parę dni zaczyna się rok akademicki, tak więc nie mogę sobie pozwolić na to, by być wrakiem. Co robić, by złagodzić objawy odstawienia? Może odstawiłam go zbyt nagle? Nie mam jak zdobyć kolejnego opakowania, by odstawiać stopniowo, żaden lekarz nie chce wydać recepty.

Najlepiej odstawianie tego leku ustalić z lekarzem, który zalecał Pani terapię. Teraz mogą być takie objawy odstawienne. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.