Jak przestać myśleć o chłopaku?

Witam :) W lutym minie rok jak poznałam chłopaka o ktorym nie moge przestać myśleć :) jest ode mnie o 10 lat starszy.Poznaliśmy się przez mojej siostry chłopaka i tak zaczął codziennie do mnie wydzwaniać po kilka razy,rozmawiając po godzinie czasem nawet ponad godzine .widocznie mu zależało,niestety jakis czas pózniej przestaliśmy ze soba rozmawiać i zaczął zarywać do mojej przyjaciółki.Spotykaliśmy sie dalej byliśmy blisko.lecz wyjechałam.Pisząc do mnie chce pokazac jaki jest szczęsliwy :(

Często pomaga jasna i szczera rozmowa. Mówienie o swoich potrzebach, pytanie o możliwości i to, jak ktoś nas postrzega, co myśli i czuje. Często dzięki temu można sobie poukładać pewne rzeczy, wiedzieć "na czym się stoi".

W intymnych związkach ludzie często mają problemy z okazaniem prawdziwych uczuć i oczekiwań. Wolą grać niż narazić się na odrzucenie. Jednak w efekcie nic na tym nie zyskują, prócz coraz trudniejszych, bardziej bolesnych emocji. Jasne określenie się z Pani strony i zadanie pytania, co do oczekiwań znajomego, powinno rozwiać wątpliwości.