Jak przeziębienie wpływa na przebieg WZWB?

Witam. Jestem nosicielka wzwb. Moja wiremia to <20 wiec nie kwalifikuje sie do leczenia. Dbam o siebie nie pije nie palę staram sie zdrowo jesc. Jestem teraz przeziebiona i chciałabym dowiedzieć sie jak przeziebienie wpływa na przebieg mojej choroby ?

Aleksander Ropielewski

Ciężko ocenić wpływ przeziębienia na Pani organizm, nie ma badan naukowych badających to zagadnienie, a na takiej wiedzy bazują moje odpowiedzi.