Jak przygotować się do ciąży przy nerwicy?

Witam, mam nerwcę natręctw biorę tabletki Arketis, moja nerwica trwa 6 lat , ale nie jest już tak uciążliwa jak na początku, chciałabym mieć dziecko, czy muszę odstawić tabletki, czy bez problemu mogę brać, tylko proszę napisać jak kto z punktu Państwa widzenia wygląda, a nie pisać ,że muszę się skontaktować z lekarzem.

Bardzo wcześnie ktoś określił Pani schorzenie jako nerwicę - miała Pani zaledwie 18 lat. Proszę zweryfikować tamten okres swojego życia i zobaczyć co było takim silnym stresorem, że dano pani taki stygmat: "nerwica" i dodano jeszcze do tego tabletki. Proponowałabym aby skontaktowała się Pani z psychoterapeutą, który na pewno pomoże rozwikłać ten zadawniony problem.
A tak poza tym, gratuluję Pani decyzji chęci zostania mamą. To jest bardzo piękna decyzja i godna najwyższego szacunku. Dziecko pozwoli Pani na wyzdrowienie, jeżeli skupi się Pani na nim. Chemia przyjmowana podczas ciąży nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem.
Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam serdecznie,
Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl