Jak radzić sobie z brakiem zrozumienia w małżeństwie?

Jesteśmy małżeństwem od ponad 5 lat kłócimy się bardzo często ja chciała bym żyć pełnią życia, a on woli siedzieć w domu i odkładać na budowę ja mam tego dosyć za każdym razem kiedy z nim rozmawiam to mówi że możemy się rozwieść i mogę sobie poszukać księcia pomocy

Witam, jeżeli mąż wyrazi zgodę na taką formę pomocy, proszę skorzystać z terapii dla par, lub proszę skorzystać z terapii indywidualnej. Zastanowić się wraz z terapeutą nad tą relacją, jakie ma Pani możliwości wpływu na sytuację, na zmiany w związku, jak sobie radzić. Czy zmiany w ogóle są możliwe. Czy może Pani zaakceptować tą sytuację, czy podjąć decyzje które ją zmienią. Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl