Jak radzić sobie z dużym osłabieniem pod koniec ciąży?

Jestem w 9 msc ciąży, od początku towarzyszy mi nadmierne osłabienie. Ciężko mi nawet na tym etapie ciąży wstać i zrobić sobie śniadanie nie mam możliwości od nikogo otrzymać pomocy. Pytałam prowadzącej mnie ginekolog czy w razie gdybym bardzo zasłabła mogę zadzwonić na pogotowie i być już przez te ostatnie 3 tygodnie do porodu w szpitalu żeby jakoś się wzmocnić i mieć regularnie co jeść albo wypisze mi skierowanie do szpitala z powodu nadmiernego osłabienia, to powiedziała że to nie jest powód do pójścia do szpitala i skierowania nie otrzymam. Boję się o swój stan zdrowia, jak mam urodzić z takim osłabieniem albo potem zajmować się sama dzieckiem. Czy może w razie czego mogę zadz po karetkę i przyjmą mnie do szpitala. ?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zwrócić się do swojego lekarza prowadzącego w celu wykonania podstawowych badań - morfologii krwi, analizy moczu, badania hormonów, w celu zdiagnozowania przyczyny osłabienia. Pozdrawiam!