Jak radzić sobie z napadami złości i nadpobudliwością?

Witam do logo mozna sie zglosic jesli chce pomoc osobie która nie radzi sobie z problemami jest nadpobudliwa ma,ataki zlosci i choć jest na codzien spokojna ma problemy emocjonlane

Dzień dobry,

Do psychoterapeuty, który - jeśli będzie taka konieczność - może skierować do lekarza psychiatry.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza