Jak schudnąć 2-3kg?

Mam 20 lat i ważę 52-53 kg, chciałabym schudnąć 2-3 kg, jak to zrobić i ile potrzebuję na to czasu? Obecnie stosuję dietę 1000 kcal, ale nie widzę efektów. Proszę o podpowiedź.
20 LAT ponad rok temu

Witam,

Jeśli stosuje już Pani dietę 1000kcal to z pewnością Pani chudła, a teraz waga stanęła w miejscu na skutek spadku metabolizmu. Jedynym sposobem na jego zwiększenie będzie wzrost aktywności fizycznej. Polecam większy wysiłek, codzienne ćwiczenia oraz utrzymanie diety. Wtedy utrata 2-3kg będzie możliwa.

Pozdrawiam