Jak się odchudzić z wagi ponad 100 kg?

Mam 15 lat, 179 cm wzrostu i 100 kg wagi. Nie wiem, co mam zrobić. Wszyscy w szkole mi dokuczają, wyzywają mnie od najgorszych, żartują ze mnie.

15 LAT ponad rok temu

Witam,

Proszę o jak najszybsze udanie się wraz z rodzicami na wizytę do lekarza i dietetyka. Nie można lekceważyć tego problemu. Konieczne jest ustalenie przyczyn tycia. Sama możesz sobie tylko zaszkodzić. Dla swojego dobra porozmawiaj z rodzicami, także oni powinni zmienić swoje nawyki (m.in. gotować lżejsze posiłki).

Być może tyjesz, bo przyjmujesz jakieś leki, które mogą odpowiadać za ten efekt. Ze względu na to, iż jest to jedynie porada internetowa, nie jestem w stanie ocenić Twoich zwyczajów żywieniowych (podałaś również zbyt mało szczegółów).

Pozdrawiam