Jak wyleczyć załamanie nerwowe u kobiety?

Proszę mi pomóc Moja siostra perzechodzi poważny kryzys, moim zdaniem załamanie nerwowe. Jest agresywna nie kontroluje emocji, płacze. Czy ona w takim stanie potrzebuje bardziej rodziny czy bardziej opieki medycznej?

Dzień dobry,

Proszę namówić siostrę na konsultację u psychoterapeuty i/lub psychiatry, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują odpowiednie leczenie.

Myślę, że potrzebuje i mądrego wsparcia rodziny, i opieki psychologicznej, być może konsultacji psychiatrycznej.
Mądre wsparcie rozumiem jako motywowanie do podjęcia leczenia, wyrażanie troski, ale także poszanowanie dla jej prywatności, dla jej potrzeb, czyli nie - układanie siostrze życia, lecz słuchanie tego, co ona próbuje wyrazić, i bycie otwartym na zmiany.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/