Jak zdiagnozować przyczynę problemu z zaparciami?

Witam, Od jakiegoś czasu mam problemy z zaparcia. Od czasu do czasu trafiają się biegunki. Było lepiej jak wykluczyła z dirty gluten. Ostatnio w nocy odpadły mnie wymioty, rozwolnienie i gorączka 37,5. Przeszło po jednym dniu. Teraz znowu mam zaparcia, mdłości i pojawił się cuchnacy, bardzo zbity zielony stolec. Oraz po oddaniu stolicą ból po prawej stronie w okolicy dwunastnicy. Co może być przyczyna takich dolegliwości? Dwa lata temu.mialam helicobater i.dwie nadzerki. Jakie badania najlepiej wykonać by zdiagnozować problem?

Dzień dobry,

powinna się Pani dokładnie przyjrzeć swojej diecie, a najlepiej gdyby zrobił to dietetyk. Po wnikliwej analizie będzie on w stanie zaproponować Pani rozaizania dietetyczne albo ewentualnie wskazać odpowiednie badania.

Pozdrawiam