Jak zinterpretować ten opis kolposkopii?

Witam, Proszę o interpretacje wyniku Kolposkopii. Opis poniżej: Granica międzynabłonkowa widoczna w całości. TZ1 Na tarczy wokół ujścia rozległa erytroplakia i wzmożony rysunek naczyniowy, drobne ov. Nabotha. Po próbie octowej wokół ujścia nabłonek o zmniejszonej przezierności z otwartymi cewkami gruczołowymi. Mozaika i zbielenie płaskie na g. 11, na g. 1, na g. 5. Naczynia nie podejrzane. Po próbie jodowej wokoł ujścia nabłonek słabojodopozytywny, na obwodzie tarczy nabłonek jodopozytywny. Dg. ZSR/ zaawansowana strefa regeneracji/ Nie można wykluczyć infekcji HPV. Do rozważenia typowanie HPV. Będę bardzo wdzięczna!

Szanowna Pani, wynik nie budzi zbytnio zastrzeżeń, jak w opisie,należy rozważyć typowanie HPV