Jak zmniejszyć ilość wody w organizmie u 21-latki?

Witam! Mój problem polega na częstym zatrzymaniem się wody w organizmie. To zaburzenie rozpoznaje głownie po opuchnięciach w nogach oraz w okolicach palców u dłoni. Nie mówię tutaj o dniach zbliżających się miesiączkach, bo wiem ,że wtedy to zupełnie normalne. Dodam , że często odczuwam mrowienie w nogach. Nie wiem do jakiego lekarza się powinnam zgłosić z tymi dolegliwościami. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Problem może być kardiologiczny. Na początek proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania i w razie potrzeby skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!