Jak zmniejszyć te parametry w morfologii?

W 2017 roku morfologia erytrocyty 5,17 hemoglobina- 14,8 teraz luty 2019 erytrocyty 5,21 hemoglobina 15,5 wszystkie parametry poza tym sa ok. naczytałam się o tej czerwienicy i czy ciągle rosnacy wzrost może być tą choroba. mam torbiel na nerce i jajniku ( kontrolowana). Mało pije- jedna herbata, kawa i 2 szklanki wody. Jak zmniejszyć te parametry. Dziękuje

Szanowna Pani, wyniki nie budzą niepokoju. Mogą wynikać ze zbyt małego przyjmowania płynów. Serdecznie pozdrawiam