Jak zmniejszyć wymioty w 11. tygodniu ciąży?

Witam, dziś zaczęłam 11 tydzień ciąży. Wymiotuje jakoś od 6 tygodnia, nie codziennie ale czasem zdarzało się 2 razy w ciagu dnia. Ale dziś cały dzień, nic nie zjadłam od rana, łyk wody i wymioty... dodam że od początku ciąży schudłam ponad 8kg. Nie wiem już co robić, czuje się strasznie osłabiona. Na wizycie lekarz stwierdził że wszystko jest ok, a ja czuje się coraz gorzej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza izby przyjść szpitala ginekologicznego