Jaką dietę należy zastosować po OZT?

Witam,jestem po ostrym zapaleniu trzustki, który miałam 10.11.2017. Stosuje dietę bardzo rygorystyczna ułożona przez siebie sama.mam pytanie czy mogłaby mi Pani ułożyć jadłospis tygodniowy lub miesięczny lepiej, ale online ponieważ nie jestem w stanie na ten czas doPani dotrzeć osobiście ? Bardzo dziękuję i proszę o odpowiedź.

Szanowna Pani, mogę ułożyć dla Pani program żywieniowy, potrzebuję jednak od Pani wielu informacji. Proszę w związku z tym o kontakt na adres joannastejbach.poradnia@wp.pl