Jaka jest interpretacja badania USG piersi u 57-latki?

Witam, mam pytanie dotyczące interpretacji badania USG piersi u mojej mamy (lat 57). Mianowicie mama dostała taki opis badania:" w piersi lewej na godz. 13.00 za potoczą brodawki owalna o nierównych granicach zmiana ogniskowa o hiperechogenicznym wnętrzu oraz obwodzie hipochogenicznym mająca wymiary 10mm×13mm×3mm. W dole fachowym lewym powiększony węzeł chłonny tuż nad tetnicą pachową" Lekarz zalecił żeby zgłosić się za 3 miesiące na kolejne USG. Stąd moje pytanie czy to może być rak bo się

USG nie definiuje niestety czy ta zmiana może być złośliwa, jeżeli lekarz zalecił kontrolę za 3 miesiące to proponuję się tego trzymać. Możecie Panie ewentualnie wykonać wcześniej mammografię