Jaka jest przyczyna bólu łydek?

Mam czasami bóle całych nóg lub łydek. Co może być przyczyną i gdzie się udać? Najczęściej dzieje się to po tym jak zmarzną mi nogi. Czy to problemy z krążeniem i coś poważnego? Nie umiem opisać tego bólu, nie jest ostry, to bardziej jakby coś napierało mi na nogi albo jakbym miała nie do końca rozluźnione mięśnie. Ciężko to opisać. Jestem młoda więc mnie to niepokoi

Dzień dobry.

Opisany objaw może świadczyć z nieprawidłowym funkcjnowaniem naczyń krwionośnych. Wymagana jest konsultacja angiologia który wykona usg tt kończyn dolnych jeśli okaże się długi czas oczekiwania na wizytę zachęcam do wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu który wykona badanie przedmiotowe i zleci odpowiednie postępowanie.

Proszę nie lekceważyć opisanych przez Panią objawów.

Pozdrawiam