Jaka jest przyczyna dyskomfortu w obrębie piersi?

Witam! Od kilku miesięcy borykam się z dyskomfortem w lewej piersi. Miała 2 rasy robione usg nic nie wykazywało byłam także u ginekologa ten zapisał mi mastodynon miałam brać przez miesiąc. Po tym się uspokoiło ale od kilu dni znowu to samo czuć jakby ciągnięcie szarpanie w tej piersi jest powiększona. Proszę o poradę gdzie mogłabym się z tym zwrócić do jakiego specjalisty ewentualnie co może być przyczyną? Dodam, że pierś bardziej dokucza w 2 połowie cyklu, wszelkie zmiany biustonosza nie wiele pomogły dyskomfort powraca.

Szanowna Pani, możliwe że dyskomfort jest związany ze zmianami hormonalnymi w zależności od fazy cyklu, niestety nie jestem w stanie zaproponować odpowiedniego leczenia