Jaka jest skuteczność plastrów Evra?

stosuje plastry evra czy moze zajsc taka sytuacja ze na jednym plastrze nie bedzie hormonow i mozna zajsc w ciazei jaka jest skutecznosc stosowania plastrow evra

Plastry Evra stosowane prawidłowo mają skuteczność porównywalną do innych hormonalnych metod antykoncepcji. Ciąże podczas stosowania hormonalnej antykoncepcji wynikają najczęściej z błędów pacjentek, w tym przyjmowania leków przyspieszających metabolizm hormonów, pominięcia tabletki bądź wcześniejszego niż zalecane odklejenia plastra itd.