Jaką w końcu mam wadę wzroku?

Dzień dobry, od 2013 nosiłam okulary o mocy -8,5P, -7,5L. W X 2016 badania w medycynie pracy potwierdziły tę wadę. W połowie b.r. zaczęłam bardzo słabo widzieć. Miesiąc temu wykonałam badanie u optometrysty i dostałam okulary -9,5P, -8,75L, widzę w nich b. dobrze, na początku rozmazywał mi się to, co było blisko. Wczoraj byłam u okulisty, któremu po zakropieniu wyszło, że powinnam mieć okulary -8,5P, -8,0L, czyli prawie jak te wcześniej, w których nie widziałam. Którym badaniem się sugerować?

Witam. Tym mniejszym po zakropieniu. Ma Pani przykro akomodacyjny. Jsk optometrysta przekorygowal do dali to Pani nie widziała z bliska. Z bliska jest ważne widzieć. Pozdrawiam serdecznie