Jaki powinien być rozmiar pęcherzyka ciążowego i żółtkowego?

Witam. 31.05 beta z wynikiem 2822 i pęcherzyk ciążowy 10mm, a zoltkowy 3 mm. 8.06 beta 11220, a 7.06 pęcherzyk ciążowy 13mm i pęcherzyk zoltkowy 3,4 mm. Brak widoczności zarodka. Czy powinnam się martwić? Czy wzrost pęcherzyka i bety jest ok? Dodam że ostatnia miesiączkę miałam 21.04. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa konieczne ponowne usg