Jakie badania będą wykonywane po zamknięciu przewodu tętniczego coilem?

witam! 18 sierpnia mój synek miał zamykany przewód tętniczy coilem i teraz mamy przyjechac na kontrole . jakie badania bedzie miał robine bo poinformowali nas ze bedziemy caly dzień na oddziale

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością będzie to szereg badań określających funkcje i kondycję serca. Najważniejsze z nich to echo serca.