Jakie bezpieczne leki stosuje się w ciąży na poprawę krążenia krwi?

Dzień dobry ! Jestem po poronieniu w 6 tc, ciąży obumarłej w 8 tc. Wszystkie badania (immunologiczne, hormonalne, genetyczne, bakteriologiczne, wirusologiczne) dobre. Prawdopodobną przyczyną moich strat jest słabe krążenie, przeszłam lekki udar niedokrwienny, bez powikłań. Jakie bezpieczne leki stosowane są w ciąży na poprawę krążenia krwi. Jaki wywierają wpływ na ciążę i jakie są ewentualne skutki dla zarodka, płodu. Bardzo zależy mi na konkretnej odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy była określona przyczyna udaru! Sadze ze Wskazna jest wizyta u hematologa i kierowanie się jego zaleceniami