Jakie choroby mogą się objawiać czerwoną skórą?

witam mam pytanie jakie choroby mogą się objawiać czerwoną skórą która odrazu piecze po przejechaniu palcem ? na brzuchu gdy lekko przejade palcem skora robi sie natychmiast czerwona i mocno piecze,żadne bąble ani nic nie powstaje ani nie swędzi ,po prostu piecze,i jest to na calym ciele do tego stopnia że nawet rzeczy ktore mam na sobie to powodują.do tego dochodzą uderzenia ciepła i ciągła potliwość uczucie gorąca.Badałem tarczyce robiłem testy alergologiczne(wszystkie),krew,glukoze,Badania OK

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do dermatologa ponieważ konieczne jest pogłębienie wywiadu, dokładne zbadanie zmian i w razie potrzeby poszerzenie diagnostyki.