Jakie mogą być powikłania anginy?

Mam pilne pytanie miesiąc temu dostałem prawdopodobnie anginy bol gardła przez tydzień czasu nie mogłem nic jeść leczyłem się domowymi środkami gripex herbata z miodem i cytryną płukanie szałwią plus strepsils intensive. Po tygodniu bol gardła ustąpił ale został się jeden problem mam jak by zatkaną dziure w gardle która się odycha w środku jest guz albo miesio różowe i to mmnie nieboli ani nic co to może być miesiąc minął i nie zniklo mi to

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wiem dokładnie o co pani chodzi? Czy o migdałek ? Czy języczek? W razie niepokoju sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam